Ultimate Slider (1.2.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
