Ultimate Slider (1.2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur
