Ultimate Slider (1.2.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
