Ultimate Slider (1.2.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
