Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Hierarchy
ro: Ierarhie

en: Name
ro: Nume

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Other
ro: Altele

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Sorting
ro: Sortare

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Automatic
ro: Automat
