Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Name
sk: Názov

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Gallery
sk: Galéria

en: Other
sk: Ostatné

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Random
sk: Náhodný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Manual
sk: Manuálne

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Automatic
sk: Automatický

en: Update mode
sk: Spôsob aktualizácie
