Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Name
az: Ad

en: Other
az: Digər

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Random
az: Təsadüfi

en: Sort by
az: Sırala

en: Permissions
az: İcazələr
