Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Hierarchy
de: Hierarchie

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Gallery
de: Galerie

en: Other
de: Weitere

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Random
de: Zufall

en: Sort by
de: Sortierung

en: Manual
de: Manuell

en: Sorting
de: Sortieren

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Automatic
de: Automatisch

en: Update mode
de: Aktualisierungsmodus

en: Rescan
de: Neu einlesen
