Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Name
hy: Անուն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
