Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas
