Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Gallery
lv: Galerija

en: Other
lv: Citi

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Random
lv: Nejaušs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Manual
lv: Manuāli

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms
