Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Hierarchy
ru: Иерархия

en: Name
ru: Название

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Gallery
ru: Галерея

en: Other
ru: Другое

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Random
ru: Случайно

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Manual
ru: Вручную

en: Sorting
ru: Сортировка

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Update mode
ru: Режим обновления

en: Rescan
ru: Повторное сканирование

en: File created
ru: Файл создан
