Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Hierarchy
sv: Hierarki

en: Name
sv: Namn

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Gallery
sv: Galleri

en: Other
sv: Övriga

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Random
sv: Slumpvis

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Manual
sv: Manuell

en: Sorting
sv: Sortering

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Update mode
sv: Uppdateringsläge
