Fast Revision Purge (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Administration
be: Кіраванне

en: never
be: ніколі

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: N/A
be: Не даступна
