Fast Revision Purge (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Administration
fi: Ylläpito

en: never
fi: ei koskaan

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: N/A
fi: Ei saatavilla
