Fast Revision Purge (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Administration
hi: प्रशासन

en: never
hi: कभी नहीं

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: N/A
hi: एन / ए
