Fast Revision Purge (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Administration
id: Administrasi

en: never
id: tidak pernah

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: N/A
id: T/T
