Fast Revision Purge (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Administration
lt: Administravimas

en: never
lt: niekada

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: N/A
lt: N/D
