Fast Revision Purge (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Administration
lv: Administrēšana

en: never
lv: nekad

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: N/A
lv: N/P
