Fast Revision Purge (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Administration
ru: Администрирование

en: never
ru: никогда

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: N/A
ru: Н/Д

en: Chunk size
ru: Размер порции

en: Last Run
ru: Последний запуск
