Fast Revision Purge (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Administration
sl: Upravljanje

en: never
sl: nikoli

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: N/A
sl: N/D
