Fast Revision Purge (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Administration
ast: Alministración

en: never
ast: nunca

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: N/A
ast: N/D
