Fast Revision Purge (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Administration
az: İdarəetmə

en: never
az: heç vaxt

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: N/A
az: Yox
