Fast Revision Purge (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Administration
ca: Administració

en: never
ca: mai

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: N/A
ca: No aplica

en: Last Run
ca: Última execució
