Fast Revision Purge (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Administration
es: Administración

en: never
es: nunca

en: Configuration saved.
es: Configuración guardada.

en: N/A
es: N/D

en: Chunk size
es: Tamaño de fragmento

en: Last Run
es: Última ejecución
