Fast Revision Purge (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Administration
et: Haldus

en: never
et: mitte kunagi

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: N/A
et: Puudub
