Fast Revision Purge (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: never
fr: jamais

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Chunk size
fr: Taille du morceau

en: Last Run
fr: Dernier lancement
