Fast Revision Purge (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Administration
he: ניהול

en: never
he: אף פעם

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: N/A
he: -ללא-
