Fast Revision Purge (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Administration
hr: Administracija

en: never
hr: nikada

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: N/A
hr: N/D
