Fast Revision Purge (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: never
hu: soha

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Chunk size
hu: Darabolás mérete

en: Last Run
hu: Utolsó futás

en: Retention policy
hu: Megtartási irányelv
