Fast Revision Purge (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: never
hy: երբեք

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
