Fast Revision Purge (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Administration
it: Amministrazione

en: never
it: mai

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: N/A
it: N/D

en: Chunk size
it: Dimensione di un blocco
