Fast Revision Purge (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Administration
nl: Beheer

en: never
nl: nooit

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Chunk size
nl: Stukgrootte

en: Last Run
nl: Laatste uitvoering
