Fast Revision Purge (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Administration
pl: Administracja

en: never
pl: nigdy

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: N/A
pl: niedostępne

en: Chunk size
pl: Rozmiar kawałka
