Fast Revision Purge (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Administration
uk: Адміністрування

en: never
uk: ніколи

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: N/A
uk: Н/Д

en: Chunk size
uk: Припустимий розмір

en: Last Run
uk: Останній запуск
