Fast Revision Purge (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Administration
ar: إدارة

en: never
ar: أبدا

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: N/A
ar: غير موجود
