Fast Revision Purge (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: never
km: កុំ​

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: N/A
km: គ្មាន
