Fast Revision Purge (1.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: never
ku: هیچ کات

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: N/A
ku: نییە
