Fast Revision Purge (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Administration
ro: Administrare

en: never
ro: nicioadă

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: N/A
ro: N/D
