Fast Revision Purge (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Administration
sk: Administrácia

en: never
sk: nikdy

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Chunk size
sk: Ohraničenie
