Fast Revision Purge (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Administration
tr: Yönetim

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Chunk size
tr: Paket (chunk) boyutu
