Fast Revision Purge (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
