Fast Revision Purge (1.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Administration
is: Stjórnun

en: never
is: aldrei

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: N/A
is: Á ekki við
