Fast Revision Purge (1.0.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Administration
de: Verwaltung

en: never
de: nie

en: Configuration saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: N/A
de: n. v.

en: Chunk size
de: Chunk-Größe

en: Last Run
de: Letzter Durchlauf

en: Retention policy
de: Aufbewahrungsrichtlinie
