Fast Revision Purge (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Administration
el: Διαχείριση

en: never
el: ποτέ

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: N/A
el: Μ/Δ
