Fast Revision Purge (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Administration
gl: Administración

en: never
gl: nunca

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: N/A
gl: N/D
