Fast Revision Purge (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Administration
pt: Administração

en: never
pt: nunca

en: Configuration saved.
pt: Configuração guardada.

en: N/A
pt: N/D

en: Last Run
pt: Última Execução
