Fastly (4.0.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Add
is: Stovna

en: Upload
is: Uppsending

en: Account settings
is: Kontusetingar

en: About
is: Um

en: Reports
is: Frágreiðingar
