Fastly (4.0.1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Add
jv: Tambah

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Upload
jv: Unggah

en: Module
jv: Modul

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
