Fastly (4.0.2) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Upload
cs: Nahrát

en: Module
cs: Modul

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Countries
cs: Země

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Service
cs: Služba

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Secret
cs: Klíč

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
